łóżko i śniadanie w naturze


  Atrakcje na miejscu i w okolicy  


                        Urlop z przyrodą                                  

Można:

wędkować,

- pływać w okoliczych jeziorach  i Odrze,

spędzić czas ze zwierzętami na farmie,

- odwiedzić sąsiadów po niemieckiej stronie rzeki i wybrać się na jednodniową wycieczkę na osłach,

- odwiedzić  Park « Oder Undertal »,

- spotkać żubry i bobry 


                 Urlop, aby dowiedzieć się                          

W Inn Vivo możecie Państwo poznać metody budownictwa ekologicznego, uczestniczyć w przygotowaniu posiłków i innych zajęciach związanych z gospodarstwem ekologicznym takich jak opieka nad ogrodem i zwierzętami.


                 Urlop, aby dowiedzieć się                          

Lubiącym aktywne spędzanie czasu polecamy wycieczki kajakami, wyprawy rowerowe, wyprawy piesze i konne oraz  gry sportowe.


                      Urlop dla zabawy                          

Osoby lubiące spędzać czas z innymi zachęcamy do udziału w grach grupowych, koncertach muzyki przy ognisku oraz wspólnym śpiewaniu.


               Kulturalny i artystyczny urlop                

Szukającym atrakcji kulturalnych na miejscu polecamy spacer ścieżką historyczną w « Dolinie Miłości » (Dolina Milosci), natomiast chcących podróżować zacęcamy do odwiedzenia klasztorów znajdujących się w okolicy, popłynięca statkiem po Odrze,wybrania się na wycieczkę do Berlina, odwiedzenia miasteczka Wikingów na wyspie Wolin, czy uczestnictwa w jednym z festiwali odbywających się co roku w okolicy (« Woodstock », « Globe-trotteur », Festiwal Słowian i Wikingów).


dolina miłości dolina miłości dolina miłości dolina miłości dolina miłości dolina miłości  dolina miłości dolina miłości dolina miłości

top

Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolina Milosci Dolinamilosci Dolinamilosci Dolinamilosci Dolinamilosci